Hakkımızda

Big Brands Dünya'da

Dünya Çapında Sevkiyat Ağı

Big Brands Türkiye, ülke içi ve çevresinde 20.000'den fazla FMCG (Hızlı Tüketim Malları) ürünün ithalat ve ihracatını yapan bir dış ticaret şirketidir. Tedarikçiler ve süpermarket zincirleri ile iş birlikleri yaparak 500'den fazla tanınmış uluslararası üretici markasının ürünlerini tüketiciler ile buluşturuyoruz. Dış ticarette attığımız adımlar, aldığımız akılcı ve geleceğe dönük kararlar ile büyümeye devam ediyoruz.


Palmolive, Henkel, Nivea, Reckitt Benckiser, Kimberly Clark, Johnson & Johnson, P & G, Unilever, Mondelez, Mars, Nestle, Coca Cola, Pepsi Cola, Red Bull, Wrigley ,Ferrero,Colgate gibi uluslararası markaların ürünleri ile Küresel FMCG sektöründe güçlü ve geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.


Big Brands Türkiye, bölgesel ve küresel pazarlarda müşterileri ile işbirliği yapmaktadır. Müşterilerimiz ile kalıcı ve güvenilir ilişkiler kurmayı amaçlar, profesyonel, güvenilir ve etkin hizmet sunmaya önem veririz. 


Pazar alanlarına sağladığımız hizmet kalitesinin yanı sıra düşük ve rekabetçi fiyatlarla iş birliği yaptığımız müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Biz Big Brands Türkiye olarak açık ve şeffaf ticaret yaparak yolunda ilerlemeye devam eden ve gelişmekte olan, dinamik, vizyoner işletmeleri işbirliğine davet ediyoruz.

Big Brands Turkey

40+

Ülke

20+

Ürün Grubu

1.000+

Ürün

100+

Personel

10+

İş Ortağı

2+

Sosyal Sorumluluk Projesi

İthalat

Uluslararası pazarları sürekli takip ediyor, kaynakları özenle seçiyor ve ürünleri en cazip fiyatlarla satın alıyoruz. Tanınmış küresel markaların gücüne ve ticaret yaptığımız ürünlerin en yüksek kalitesine inanıyoruz.

İhracat

İhraç edilen ürünlere özen gösteriyoruz, onları dünyanın her yerine hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlıyor ve dünya çapındaki müşterilere en üst düzeyde hizmet sunuyoruz.

Lojistik

Modern altyapı ve profesyonellerden oluşan bir ekip, en üst düzeyde kapsamlı lojistik ve nakliye hizmetleri sunuyoruz. Sunduğumuz tüm çözümler, her müşteri için ayrı ayrı oluşturulur.

Pazar Araştırması

Hizmetlerimiz öncelikle işbirliğine dayanmaktadır. Müşterilerimizin operasyonlarını yöneten iş mekanizmalarını daha iyi anlamalarına yardımcı oluyoruz.

Depolama

Yüksek adetli taleplerinizi anında karşılayabiliyoruz. Hacimli depolama alanlarımızda muhafaza ettiğimiz ürünler ile isteklerinize yanıt veriyoruz.

Tedarikçi

Dünyanın her yerindeki müşterilerle çalışıyoruz. İthalat ve ihracat departmanı, yabancı ofisler, profesyonel ve etkili bir şekilde kapsamlı hizmetler sunmamızı sağlar. Nerede olursanız olun size ulaşabiliyoruz.

Konsolidasyon

Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için, daha küçük miktarlardaki çeşitli malları daha büyük birimlerde, yani karıştırma paletlerinde birleştirme sürecini kullanıyoruz.

Gümrükleme

Gümrük hizmetlerini en üst düzeyde sunuyoruz. Teklifimiz şunları içerir: ihracat ve ithalat izni, gümrük antrepo hizmetler beyannameler ve diğer birçok faaliyet.

%100 Orijinal Ürünler

Ürünlerimizin tamamı ana üreticilerden satın alınmış orjinal ürünlerdir.

Etiketleme

Siparişlerinizde özel etiketleme talep edebilirsiniz.

Big Brands Türkiye, bölgesel ve küresel pazarlarda müşterileri ile işbirliği yapmaktadır. Müşterilerimiz ile kalıcı ve güvenilir ilişkiler kurmayı amaçlar, profesyonel, güvenilir ve etkin hizmet sunmaya önem veririz.